W końcu.
1:19:50
227,330
20m2
Reddit
Oddaje w Twoje ręce, za darmo, materiały video, które chciałbym aby przyniosły Ci przyjemność, chwilę wytchnienia i pomogły Ci wejść na wyższe poziomy Twojej świadomości. Jeżeli uznasz, że były warte donacji, udostępniam Ci możliwość wsparcia kanału dla jego dalszego rozwoju: PayPal.Me/lukaszjakobiak. Dziękuję. Przez 8 lat programu wiele wywiadów promowałem postem, że jest to jeden z najważniejszych wywiadów. Ten jest ważny, bo to Wy pisaliście, że powinienem usiąść po drugiej stronie i odpowiedzieć na pytania. Ten wywiad natomiast nie mógłby się odbyć, gdyby nie wszyscy goście, z którymi rozmawiałem, za co z głębi mojego serca im dziękuję, a tym którzy czasami oglądają program „20m2”, za to, że jesteście i idziecie tą drogą ze mną ♥
Wreszcie jestem na to gotowy. Wreszcie trafiłem na osobę, której odpowiadając na pytania, chce powiedzieć o najważniejszych dla mnie rzeczach.
Wolność zaczęła nabierać dla mnie innego znaczenia. Zacząłem to odczuwać i chcę za tym podążać. Przez lata pracowałem nad wolnością od myśli. To chyba jedno z najgorszych dla ludzkości więzień.
Kraty stworzone są z tego jacy wydaje nam się, że mamy być, co wypada, a co nie, ale też z nakazów i ocen. Tego wszystkiego co w życiu usłyszeliśmy i przyjęliśmy jako nasze, to jacy mamy być, a nie koniecznie do naszej duszy to pasuje. Czasami bardzo trudno jest pozwolić sobie na bycie sobą z tego powodu, że my nie wiemy, że sobą nie jesteśmy... Jak możemy to wiedzieć jak od najmłodszych lat życia wkłada się nas w akwarium, to skąd mamy wiedzieć, że jest coś poza nim?
Jest. Dobra wiadomość jest taka, że starczy dla każdego z nas. Nazwałbym to wolnością, ale to słowo w pełni nie opisze tego czym to jest. To również życie bez strachu, a w zaufaniu i wiem, że te słowa będą brzmiały jak w zupełnie nie znanym nam języku, jeżeli ich znaczenia nie poczujemy.
Już jako mały chłopiec nie wierzyłem w to, że życie wygląda tak, jak je wówczas widziałem. Praca, jedzenie, telewizor, spanie, praca, jedzenie, telewizor, spanie…telewizor, telewizor… Wierzyłem, że musi być coś więcej. Za bardzo się w tym męczyłem, aby tak miało być zawsze. Szukałem prawdy. Wiedziałem, że my jako istotny ludzkie jesteśmy zbyt piękni i wyjątkowi, aby nasze dni były odtwórcze. Czułem, że musi być w nas moc do tworzenia sobie lepszego życia niż tylko bylejakość.
Wielu wydaje się, że nie ma wpływu na to co robią zawodowo, na swój majątek, na to, gdzie mieszkają, na swoje zdrowie, na to kim się otaczają, na to, ile miłości jest w nich, ale to nie jest prawda… DLACZEGO NIE UCZĄ NAS TEGO W SZKOLE?! Szkoła nauczyła nas podkreślać błąd, a nie wyjątkowość. Tyle mniej agresji by było, mniej złości i oceniania, a więcej akceptacji. Każdy z nas jest unikatowy i życzę każdemu odkrywania tej prawdy ♥
Zaczynam czuć więcej i już chyba nic nie powstrzyma mnie przed chęcią odczuwania tej wolności. Bez względu na to co o Tobie mówią i piszą, postaraj się …być ♥
Zapraszam Was na odcinek na 8. urodziny programu, gdzie gościem jest kłamca, gej, żyd, kosmita, koleś z kreskówki, mistrz wizualizacji, zezol z ryjem jak klamka, upadły youtuber, skończony debil, frajer, nawiedzony kolo, złodziej, pustak, koleś z parciem na szkło, motywator od siedmiu boleści, laluś, lizus, ostatni wieśniak, avatar, fajny ciul, mrówkojad, frajer, bałwan, porażka.
Wywiad przeprowadził Cyprian Majcher - autor podcastu Elite Mentality.
facebook.com/elitementalitypodcast/
✔ MUZYKA W TLE: Sada Sad Kaur, "Gobinday Mukunday" plsofts.info/hd/wideo/dsSSZ9WlpqZ5xNM
✔ ODCINEK DOSTĘPNY RÓWNIEŻ JAKO PODCAST:
- Spotify: open.spotify.com/show/2jtJdfX...
- Apple Podcasts: podcasts.apple.com/pl/podcast...
- Google Podcasts: www.google.com/podcasts?feed=...
- Anchor: anchor.fm/20m2
- Pocket Casts: pca.st/jrei2h75
✔ BĄDŹ CZĘŚCIĄ 20M2. ZAPRASZAM NA PATRONITE: patronite.pl/20m2
✔ ZASUBSKRYBUJ, proszę: bit.ly/1hEby5w (włącz „dzwonek”)
✔ FACEBOOK: facebook.com/20m2Lukasza
✔ FACEBOOK Prywatny facebook.com/lukasz.jakobiak
✔ INSTAGRAM: instagram.com/20m2
✔ Zapraszam firmy na moje pełne emocji wykłady inspiracyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl.

Komentarze
 • Malgorzata Lawska
  Malgorzata Lawska

  Drogi Łukaszu, odnośnie twojego przekonania, że musisz wybaczyć i obdarować miłością tych, którzy cię szykanują: oglądałam niedawno wywiad z Taylor Swift i ona mnie zaskoczyła swoim stwierdzeniem, że wcale nie musisz wybaczać, tylko iść do przodu, bo ludzie za szkłem których nie znasz nic dla ciebie nie znaczą, wybaczyć możesz bliskim, tym których kochasz a reszta nie ma znaczenia, idziesz do przodu. I nie musisz za nic przepraszać, rób swoje. Pozdrawiam

 • Kasia
  Kasia

  Ja tak szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem co złego zrobiłeś...

 • Joanna Pawlak
  Joanna Pawlak

  Piękny wywiad Łukasz ❤️ już od dłuższego czasu subskrybuje Twój kanał, nie oglądam jednak tv, nie czytam portali plotkarskich ani gazet wiec nie miałam świadomości tego przez co przechodziłeś ostatnie kilka lat, dodatkowo nie dałeś tego po sobie poznać. Cudownie się Ciebie słucha i na Ciebie patrzy. Nawet przez ekran telefonu czuć ta pozytywna energię i miłość 🙂 myśle, ze ten odcinek był potrzebny, można zaobserwować jak wiele sie zmieniło na przestrzeni lat, jak Ty się zmieniłeś. Życzę sobie i innym aby tak świadomie i odważnie podchodzili do życia. Pozdrawiam serdecznie! ❤️

 • Jacek k
  Jacek k

  Jeśli to jest szczere a nie jest tylko formą medialnej kreacji to jestem za. Świat blichtru w który zaglądał Łukasz i do którego pretendował zawsze kojarzył mi się całkowitą powierzchownością i iluzją szczęścia. Czy może być inaczej? Możliwe że może, ale na razie mnie to jeszcze nie przekonuje. Pożyjemy zobaczymy.

 • Piotr78
  Piotr78

  Pozdrawiam i zazdroszczę tak wspaniałego przyjaciela.

 • Sebastian Łyko
  Sebastian Łyko

  Dlaczego teoretycznie osoby"inne" są za zwyczaj najbardziej normalne?

 • Marcel pawłowski
  Marcel pawłowski

  Chyba nie powrócił do siebie po tej całej wizualizacji.....

 • Paula Ross
  Paula Ross

  Jako jeszcze o poranku 8 letnia partnerka i matka prawie 3 dzieci @cypriana majchera, prowadzącego wywiad, wypowiem się na temat tej wielkiej "MIŁOŚCI", o której pięknie mówi. Święta medycyna otwiera pewne kanały, niewątpliwie. Tylko jest jeszcze odpowiedzialność, mądrość, szczerość...Których tutaj brakuje. Łatwo pomylić miłość z narcyzmem. Obecnie Cyprian przebywa ze swoją nową kobietą @Kasią Nast na Bali. Przyjechaliśmy tam razem, ale po 2 tygodniach, zdecydował że zostaje tam sam, wysylając mnie w ciąży z 2 dzieci lotem do domu, na kolejne 2 tygodnie przymusowej kwarantanny. Kilka dni póżniej wszechświat doniósł mi, że sam tam nie jest. Obrzydzające zdjęcia i nagrania z wyznań miłości z tego samego łóżka, w którym kilka dni wcześniej leżałam z brzuszkiem i 2 naszych dzieci ja- zobaczyłam. Trzymał rękę na moim brzuchu może raz, ale jeszcze 2 miesiące temu chciał się oświadczyć. Droga do poszukiwania siebie jest kręta i bywa trudna. Szkoda, że w tym przypadku z licznymi ofiarami. Pewnie nie byłam idealna, bo trudno być walcząc o swoje prawa nieustannie, o czas. (Odpowiadając nie, nie miałam zbyt wiele czasu na crossfit, jogę i inne aktywności). Błagając by nie wychodził na kolejne, nocne ceremonie, bo go potrzebuję. Zabierał się i znikał na 2 dni. Nosząc karmę i wypaczenia rodzinne, popełniamy błędy. Tylko bądź szczery kochanie i ze mną i ze swoją nową kobietą. Pozdrawiamy Paulina, Nikodem, Gustaw i Melody.

 • Lee Vicious
  Lee Vicious

  Piękne i ważne słowa. Spotkałam na żywo Łukasza i Adama Alexandra w Krakowie na szkoleniu i wiem, że są to wspaniałe i świadome osoby. Życzę wszystkim dojścia do takiego poziomu rozumienia i empatii. Przesyłam moc uścisków

 • Anetusi
  Anetusi

  Ogolnie ten wywiad jest bardzo uspokajajacy 😌 Juz kilka razy go wlaczylam sobie w tle bo nawet ich sam glos dziala tak lagodzaco na dusze🥰

 • Anetusi
  Anetusi

  Przepiekny wywiad. Jednyna krytyka ze w pewnym momencie Lukasz odwrocil kota ogonem i zaczal robic wywiad z Cyprianem - nie wiem czy to przyzwyczajenie zawodowe czy poprostu chcial wejsc w swoj comfort zone, bo juz zabardzo sie uzewnetrznil czy cos 😉 Z calym szacunkiem do Cypriana, ale to przeciez nie o nim mial byc ten wywiad.. Naszczescie to byl tylko krotki moment.

 • Anita Beata
  Anita Beata

  Powinnienes zrobic Lukasz wywiad z samym soba. Skoro tak jak wszyscy tez teraz siedzisz w domu. To dopiero bylby hit! Pozdrawiam z domu, z Ontario!

 • Marta Masalska
  Marta Masalska

  MARTA???🥊🥊🥊🥊

 • Bella Martini
  Bella Martini

  Mega...Jestem z Ciebie dumna. Prawda daje wolnosc....super

 • Lukasz Sawicki
  Lukasz Sawicki

  Łukasz bardzo lubię twój kanał i wywiady i jak je prowadzisz, ale ten wywiad powinien poprowadzić ktoś inny. Jak ty prowadzisz, to jak dobry dziennikarz zadajesz pytania i dajesz się wypowiadać twoim rozmówcom a Cyprian Majcher, miał jakąś silną potrzebę rozmawiania o sobie i wypowiadania swoich opinii, zamiast mocniej skupić się na tobie. Żeby nie było, że tylko marudzę to muszę powiedzieć, że bardzo fajnie było się czegoś dowiedzieć o tobie.

  • Lukasz Sawicki
   Lukasz Sawicki

   @20m2 To bardzo miłe jak Osoba prowadząca kanał na youtube odpowiada. Rozumiem oczywiście, że różne rzeczy wpływają lepiej na naszą swobodę mówienia o sobie i otwierania się. Pozdrawiam i życzę realizacji stawianych sobie celów i dalszego przełamywania swoich barier.

  • 20m2
   20m2

   taka była moja wizja i tylko od Ciebie zależy czy to przyjmiesz czy nie. Nie wiesz co było w mojej głowie i nie wiesz jakbym odpowiadał gdyby nie Cyprian i jego wypowiedzi. Czułem się komfortowo w takim układzie. Znam Cypriana wywiady i nie był to przypadek, uwierz mi :)

 • Piotr Chorążak
  Piotr Chorążak

  Bali także otworzyło mnie na siebie. W końcu zacząłem siebie słuchać, kochać siebie w sposób prawdziwy.

 • Przemo Manasterski
  Przemo Manasterski

  JESTEŚ I BĄDZ...ŚWIAT JEST BARDZIEJ KOLOROWY! BUZIAK!!!

 • pale fire
  pale fire

  hmm.. eksperyment: zaryzykuję i stwierdzę - to że cierpię jest na moje życzenie. Czyli ja akceptuję że od czerwca 2019 nie udało mi się utrzymać żadnej pracy. Straciłam całą kasę, wróciłam na garnuszek mamy. Nienawidziłam swojej pracy ale osiągałam w niej swoje cele przez 6 lat. Moja praca była dochodowa. Teraz powiem wam szczerze chciałabym się zajmować ezoteryką. Czyli tym co lubię. Być sobą w poniedziałek, wtorek, środę... a nie tylko w niedzielę. Czy musiało mi zająć 9 miesięcy dochodzenie do tego wniosku? Włożyłam tyle energii, czasu i pieniędzy w zmuszanie siebie do kontynuacji wybranej ścieżki zawodowej. Nowe kursy, setki wysłanych CV, wieloetapowe rekrutacje, wszystko po to by stłumić w sobie głos mówiący "ja nie chce". Tak długo narzucałam sobie powinności że nieomal zapomniałam że kiedyś byłam wolna...

  • pale fire
   pale fire

   i powiem Wam choć boje się tego mówić. Gdyby nie ten wirus dalej bym "cisnęła".

 • Jakubek Explorer
  Jakubek Explorer

  🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦

 • Grażyna Nowak
  Grażyna Nowak

  Namaste

 • Thea
  Thea

  Lukaszu wiedzielismy od poczatku ..🤭

 • Marcin Klytta
  Marcin Klytta

  bardzo fajny wywiad;-) masz duza swiadomosc otaczajacego swiata i siebie. Nagrywaj dalej i nie przejmuj sie wywodami "robotow"

 • monikab B
  monikab B

  Lukasz , I am very happy for you 😊

 • Ksenia Kaleta
  Ksenia Kaleta

  Uwielbiam Cie! Ten projekt to jest czad. Jestem terapeuta jestes inspiracja. Mamy bardzo podobne poglady 🤗 zycze Ci zebys zawsze byl soba. To piekne 😘

 • Eleonora Szymanska
  Eleonora Szymanska

  😘❤️

 • jozefajozefa
  jozefajozefa

  A ja uważam, ze „program z Elen” był zajebisty i w zasadzie to od tego czasu zaczęłam oglądać 20m2 Przesyłam buziolle dla Wszystkich ❤️❤️❤️

  • Marta Masalska
   Marta Masalska

   MARTA🏀🏀💖??

 • Majka Terlecka
  Majka Terlecka

  Dziękuje

 • Monika Wilk
  Monika Wilk

  Bardzo lubię jak ludzie wychodzą że swoim wnętrzem do świata odkrywają się, wcześniej było w Tobie coś przerysowanego, sztucznego A ten wywiad jest cudowny!

 • Jacek Opalski
  Jacek Opalski

  Łukaszu, Twoja autentyczność i 100% bycie w prawdzie są nieporównywalne z żadnym nauczycielem jakiego przepytywałeś. Czas abyś zrozumiał ze wszyscy Twoi rozmówcy lśnią Twoim blaskiem dlatego iz zostawiasz fałsz i wybierasz prawdę. Dzięki temu Twój rozmówca podłącza się do tego pola będąc w Twoim otoczeniu. Każdy z Twoich rozmówców mial wiele do zaoferowania ale żadna z tych osób nie doszła jeszcze do miejsca w którym Ty jesteś. Miejsca gdzie nie ma nic do stracenia. Pisze to ponieważ wiele osób ze środowiska rozwoju duchowego patrzy na innych z góry ( nauczyciele) lub z dołu (uczniowie). Ty jesteś ponad tym.

 • Marta B
  Marta B

  Gratulacje Łukaszu, piękny wywiad, sama jestem na drodze przebudzenia, rozumiem wszystko o czym mówisz. Dla wszystkich zainteresowanych polecam filmiki duchowego nauczyciela o nazwisku Matt Kahn ❤️❤️❤️

 • Marcin Małecki
  Marcin Małecki

  gdzie się podziały negatywne komentarze ?

  • Raskolnikoff
   Raskolnikoff

   Zostały wyjebane, bo mrówkojad jest taki zdystansowany.

 • Monika Wilk
  Monika Wilk

  nowe intro ?

 • Karolina Bełchatowska
  Karolina Bełchatowska

  Wspaniały wywiad, jesteście chłopaki cudowni. Kasia też jest cudowna, poznając ją na warsztatach w zeszłym roku. Ma w sobie tyle światła i miłości że nie dało tego nie odczuć. Ciepła cudowna osoba. Śmieszna w ogóle sytuacja z Kasia była bo nie mogłam się powstrzymać aby jej powiedzieć jak jest piękna.

 • Kasia Zab
  Kasia Zab

  Jesteś cudem, przykładem do naśladowania, chodzącą miłością. Dziękuję za podzielenie się swoją historią. Przesyłam dużo miłości ❤️❤️❤️

 • Joanna Krubnik
  Joanna Krubnik

  Piękna rozmowa... ciesze się, że tu trafiłam. Dziękuję 🙏

 • Aga Weronika
  Aga Weronika

  Bardzo dziękuję!

 • Aga Weronika
  Aga Weronika

  Gratuluję wielkiej odwagi. Trzeba ją mieć, aby podzielić się ze światem rzeczami tak osobistymi i bolesnymi i pokazać swoją wrażliwość. Kiedy Cię słuchałam, to w pewnych momentach miałam przed oczami moje własne życie i kryzysy. Rozmowa podnosząca na duchu i inspirująca!

 • Anna Kowalska
  Anna Kowalska

  Drogi Łukaszu, Pamiętaj, że ludzi, którym pomogłeś jest dużo więcej niż tych biednych hejterów.. :) Nawet jeśli jest ich mniej (a jestem przekonana, że tak nie jest) to i tak to, że niesiesz światło dla innych, ma to ogromnie większą wartość i znaczenie niż to, że powinęła Ci się kiedyś noga. Nigdy o tym nie zapominaj (!!) W tych słabszych momentach pomyśl wtedy o nas wszystkich, jak bardzo nam pomogłeś i podlewaj te 'słoneczniki..' ;) Banał ale każdy popełnia błędy. Ty może nieumiejętnie oszukałeś parę osób, ale nikogo nie zabiłeś :) Natomiast Ci biedni ludzie próbowali zabijać Cię mentalnie każdym złym słowem, komentarzem.. Dobrze, że już im na to coraz mniej pozwalasz :)) a było to jak wiesz najlepiej 'po coś' :)) Jestem z Tobą praktycznie od samego początku Twojego programu, pamiętam wszystkie jego etapy. O sytuacji z 'Elen' słyszałam może 2x i nigdy nie interesował mnie w ogóle ten temat i nie miał dla mnie żadnego znaczenia. Tak jak Twoja orientacja, którą widziałam od samego początku. Po tyylu latach w końcu to powiedziałeś, brawo. :) Jesteś jedną z osób, które najbardziej wpłynęły na moje życie i tą pierwszą iskierką od której wszystko się zaczęło.. Moja duchowe uzdrowienie, droga.. Bardzo Cię za to kocham, jesteś PRZECUDOWNYM człowiekiem, mam ochotę Cię kiedyś po prostu za to wyściskać! :)) Kto wie, może kiedyś przypadkiem, choć przypadków nie ma.. :)) Dużo ciszy i miłośći..

 • Jasio
  Jasio

  A ja się domyślałem 🙈

 • Brayan Kruszyk
  Brayan Kruszyk

  🌈💙

 • Tamara Wichniewicz
  Tamara Wichniewicz

  Well done, path brother

 • Anna Zaborowska
  Anna Zaborowska

  Piękna rozmowa Łukaszu ❤️

 • Marta Kapustka
  Marta Kapustka

  Wspaniała „Rozmowa”

 • Kamis_is
  Kamis_is

  O jakiej roślinie mówisz?

 • bebe tka
  bebe tka

  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Wszystko jest po coś . Powodzenia !

 • Lucy W-ka
  Lucy W-ka

  Magia ❤️🌈💥🌪✨ DZIEKUJE 🙏🙏🙏 oczy mi sie zmoczyły 🥺. KOCHAM ❤️ P. S. „Bo wybaczyć wystarczy TYLKO RAZ, a nienawiść trzeba nosić każdego dnia” cyt. The Light Between Oceans

 • Klaudia Bołdowicz
  Klaudia Bołdowicz

  Magia jest wtedy gdy zajrzysz w swe serce i na samym jego dnie znajdziesz ziarenka które budują twoją miłość.

 • Magda Sikorska
  Magda Sikorska

  Brawo Łukasz!!! :*

 • Alicja Turek
  Alicja Turek

  Nie oglądałam Cię od początku programu... Ale od jakiegoś czasu. Zawsze było mi do Ciebie blisko. W tym nagraniu padło wiele ważnych słów, które duzo wniosły i wyjaśniły... I jednocześnie nic nie zmieniły 😉 Tylko bliżej i bliżej mi do Ciebie 😉 Dziękuję za Twoja otwartość, szczerość i bycie sobą ❤️

 • Halina Wałejko
  Halina Wałejko

  Ja też bardzo dziękuję ......😄

 • Bartek
  Bartek

  XD

 • Naila
  Naila

  Łukasz, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Twoje myślenie jest mi coraz bliższe.

 • Kate Sk
  Kate Sk

  Ja chce z Łukaszem na Bali 🙏💜💜💜 moze jakies warsztaty???😉

  • 20m2
   20m2

   Są o ile wrócą loty :) więcej pisząc na kontakt@20metrow.pl

 • Ewcia
  Ewcia

  Miłość bezwarunkowa czyli 5D w czystej postaci :)

 • Iri Kołodziejczyk
  Iri Kołodziejczyk

  Dziękuję Ci za Twoją Prawdę 💛💙🙏 Kocham Cię, akceptuję i wspieram! Iri.

 • atena 777
  atena 777

  Wyobrażam sobie, że na Bali itp. gdy nie brakuje pieniędzy na nic i mozna tylko myśleć jak sobie poprawić komfort zycia, mozna tak mowic. Sama tez tak czasem myślę jak nie mam innych problemow. Ale życie nie pozwala mi zbyt często odlatywać. Gdyby bohater programu prowadził wyklady za darmo moglabym mu uwierzyć😉

 • Kalina Kruszewska
  Kalina Kruszewska

  Brawo, coraz nas więcej 🙏💗💎🌟

 • MissMaggieDick
  MissMaggieDick

  Dziękuję za wywiad. Ale przeszłam na spotify bo te denerwujące reklamy co chwilę zniszczyły całą atmosferę.

 • Anna Cz
  Anna Cz

  Chlopaki super jestescie :-) Bardzo naturalnie i przyjemnie sie Was slucha

 • wikcio4
  wikcio4

  *udaję zdziwionego*

 • Zofia Zofia
  Zofia Zofia

  Wow ogladałam Cie kilka lat temu i teraz wracam brawo to

 • challange2021
  challange2021

  Ten wywiad powinien się ukazać 2.5 roku temu.

 • Martyna Zając
  Martyna Zając

  Łukaszu, ludzie którzy dalej wytykaja ci ten "błąd" przez lata nie mają za grosz empatii albo po prostu są głupi. Uważam, że tacy ludzie nie powinni nie być dla nas ważni. Skup się na tych, którzy Cię wspierają. Jestem z Tobą i cieszę się, że czujesz się coraz lepiej.

 • Paulin Ch
  Paulin Ch

  Łukaszu, dziękuję za ten wywiad i za Twoją szczerość. Zawsze mi brakowało tego, co było schowane za "prowadzącym" program Łukaszem Jakubiakiem. Nie bój się szczerości i prawdy, bo one Cię nie skrzywdzą. To udawanie i strach rodzą ból. Ja jestem dopiero na samym początku tej drogi ❤❤❤ Ps. 1 marca to data moich urodzin 😅

 • Magdalena Poprawa
  Magdalena Poprawa

  Piękny, dojrzały, świadomy wywiad, dający bardzo do myślenia. Każdy z nas popełnia błąd, którego później bardzo żałuje, ale to nas kształtuje i uświadamia. Prowadzący Cyprian - pierwsza klasa. Brawo Panowie :)

 • Joanna Sitarz
  Joanna Sitarz

  ❤️

 • Olha Fesenko
  Olha Fesenko

  Łukasz, jesteś wspaniałym człowiekiem. Bardzo lubię oglądać twoje tutoriale. Zaczynalam oglądać kiedy uczyłam się języka polskiego, ale i nadal oglądam bo w każdym filmie jest tyle rzeczy do przemyślenia. Swoją pracą robisz dużo dla ludzi. Pozdrawiam serdecznie.

 • Kasiaak
  Kasiaak

  Łukasz...

 • latinlover 25
  latinlover 25

  Opór rodził opór...Podoba mi się ta myśl, jej dalsze rozwinięcie...

 • latinlover 25
  latinlover 25

  Łukasz uwielbiam Cię. Nikt i nic nie może cię złamać... Pamiętaj!❤🍀

 • Lilla Lilla
  Lilla Lilla

  No i git😀

 • Aldona Kos
  Aldona Kos

  Dobrze, ze to wszystko powiedziales. Ludzie sie troche podsmiewali bo uznali to za glupi zart. Nikt nie wiedzial, ze to Cie rani. Mysle, ze teraz wiele osob przestanie. A pismaki..? oni zeruja tylko na zainteresowaniu. Jak ludzie przestana Twoje wystapienie postrzegac negatywnie oni tez zmienia narracje.

 • damian marchewka
  damian marchewka

  jaki utwur tej piosenki podkladu

 • TheNepotis
  TheNepotis

  Mimo ze mówisz jak ksiądz to w ogóle olej ten hejt, tez mi błąd...🤦🏼‍♀️ Błąd to popełnił Borys co skutkuje dziś śmiercią wielu ludzi...

 • Sztukaterie
  Sztukaterie

  Oswiecony Jakobek wersja 2.0

 • MaiR.
  MaiR.

  Ciesze sie, ze udalo Ci sie przetrwac ten ciezki okres po wiadomym materiale. Normalnym jest popelniac bledy, ale nigdy nie zrozumiem osob skupijacych sie na zapetlaniu w hejcie. Trzymaj sie Lukasz cieplo.

 • Alicja Platzer
  Alicja Platzer

  Tak😀 Jestes światłem! Jestes miloscia! Oddychaj 😇 Przyjdź Duchu Święty, bądź Duchu Święty ... 🥰😍💛☺️😘...🙏

 • maka rem
  maka rem

  Odjjechales,i to jest super :-)

 • Edyta Mielech
  Edyta Mielech

  Piękne zdanie powiedziałeś Łukaszu ☺️. " Im więcej masz tajemnic, tym więcej napięć, bo musisz coś ukrywać".

 • Chloe
  Chloe

  Fantastycznie słucha sie dwóch CZUJĄCYCH mężczyzn, którzy mają odwagę zagłębić sie w zakamarki swojej duszy. Wspaniały wywiad. Wszystkiego dobrego! Wibrujcie wysoko :-)

Kolejny