ZABAWA W CHOWANEGO (2020) - cały film braci Sekielskich (napisy PL)
1:27:02
7,133,121
SEKIELSKI
Reddit
Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność. Teraz pracujemy nad kolejnymi ważnymi filmami dokumentalnymi o aferach SKOK oraz roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków przestępstw duchownych.
Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:
Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
Paypal: m.sekielski@gmail.com
patronite.pl/sekielski
Dziękujemy!
Tomasz Sekielski, Marek Sekielski
W sprawie wykorzystania fragmentów filmu prosimy o kontakt: m.sekielski@gmail.com

FB: facebook.com/Sekielski/

TT: @sekielski

Komentarze
 • MJChannel
  MJChannel

  Czy ktoś wie - czy są jakieś reperkusje kościelne po tym filmie dla Janiaka za krycie pedofilii? Czy dalej spokojnie grzeje swój tron?

 • Elektryczny pastuch
  Elektryczny pastuch

  Może tak panie Sekielski coś o pedofilii wśród aktorów,nauczycieli, muzułmanów, tu się boimy prawda? Tylko nagonka na kościół a żeby tylko się pozbyć pisiorów. Rzygać się chce!

 • Magdalena Dragan
  Magdalena Dragan

  Ktoś wie co się teraz dzieje z tym księdzem, któremu dzieci zlizywały bitą śmietanę z kolan, bodajże w 2013?

 • Gerhard Burger
  Gerhard Burger

  Followed here from the front page of the website from austrian television (ORF). Guess that will create some views. (Only writing as an atheistic news reader, no victim in any way. Did visit church very seldom and my catholic connections were nice. )

 • Helena Czekanska
  Helena Czekanska

  MARYJO BEZ GRZECHU POCZETA ??? A TO COOOOOO ? JEZUS BYL POCZETY BEZ GRZECHU CZYLI ZAPLODNIONY PRZEZ UFO !!!!!

  • Kapsa Kapsik
   Kapsa Kapsik

   Mówia ze to jest cud. A nie jest nic prostszego niż zaakceptować naturę. Istnieje kochanie się męża i żony, które jest czyste, nie jest to grzech, jeżeli jest miłość między nimi. Owszem, Jezus został poczęty normalną drogą, jak każdy. Całe Jego życie podlegało normalnym procesom biologicznym( jeść, pić, oddychać, spać, szusiać etc), dla czego by akurat poczęcie mialo byc inne.?? Dla tego, że zboczeńcy z kościoła nie potrafią sobie wyobrażyć, że mąż i żona mogą zlączyć się i biologicznie a zarazem wewnętrznię, calym sercem, calą duszą w prawdziwej miłośći.? Śmierć rowniesz nie moglą wypaczać normal. Kazdy z nas by zmarł po takich torturach, a zmartwychwstanie wykluczają prawa biologi.

 • Ryszard Golec
  Ryszard Golec

  Lykacie ludzie ,zachowujecie sie jak marionetki ,wykorzystujecie swa swiadomosc w pelni niczym ptak, glupcy sie nierodza słupków sie twozy, jestescie malutcy mentalnie

 • Szalony Biały Wilk
  Szalony Biały Wilk

  Publiczna kastracja emitowana przez wszystkie możliwe media... Oczywiscie bez znieczulenia

  • ZWIĄZEK KOMUNISTÓW POLSKICH
   ZWIĄZEK KOMUNISTÓW POLSKICH

   A PÓŹNIEJ PUBLICZNE SPALENIE NA STOSIE

 • Teresa Stepanowicz
  Teresa Stepanowicz

  Który już raz z kolei ja słyszę te wszystkie zapewnienia: zero tolerancji, uczynimy wszystko, współczujemy ofiarom itd,itd.I co? I g...o!Jedna wielka ściema. Proceder jak trwał tak trwa i wszyscy są właściwie zadowoleni. Oprócz pokrzywdzonych oczywiście.Jest to karygodne i po prostu nie mieści się w głowie.Nie ma na to kary,nie ma sądu,nie ma żadnej odpowiedzialności tej przestępczej organizacji,jaką jest kościół!

 • andżelika pieróg
  andżelika pieróg

  Ciekawe jak by u nas zlecić prawdziwe śledztwo że podsłuchuja. W szczególności mnie w. Ośno lubuskie. A nie wariata z kogoś zrobić

 • Piotrek
  Piotrek

  Zrobcie tez film o pedofili w rodzinach LGBT , to tez moze byc ciekawe.

 • Alexandraibasta
  Alexandraibasta

  Janik ma diabelski wzrok..

 • Dark Angel
  Dark Angel

  To jest jawna kpina !! Jak można powiedzieć, że do gwałcenia bezbronnego dziecka podkusił go szatan ?! Czy on siebie słyszy? K****, obrona typu " sam byłem molestowany, to wiem jak to jest" SERIO ?!?! To daje prawo do "przekazywania" tego bólu i cierpienia innym ? To jest uraz na całe życie. Ten film jest doskonały ! Pokazuje jak działa prawo w takich sprawach, jak wiele osób mówiło, człowiek nie będąc księdzem zostaje aresztowany za takie sprawy w przeciągu kilku dni, a może i nawet godzin, ale ONI wykorzystują to, że osoby, które odważyły się o tym mówić są już dorosłymi ludzi i za kilka lat sprawa ulegnie przedawnieniu (kolejna kpina w polskim prawie) więc przeciągają to tylko po to żeby sprawa się nie odbyła, a oni będą mogli dalej chodzić bezkarni.

 • Alexandraibasta
  Alexandraibasta

  Ten w okularkach jakoś dziwnie, sztucznie płacze. Przymusowe granie na emocjach?

 • Życie na 4 Łapy
  Życie na 4 Łapy

  Problem sięga głębiej i dotyczy związku państwa polskiego z kościołem katolickim, a raczej jego wasalczej pozycji względem drugiego. Dlatego też sprawy te, nie są wyjaśniane i trudno jest doprowadzić do osądzenia i ukarania winnych, a co za tym idzie do zadośćuczynienia dla ofiar. Często używa się stwierdzenia państwo w państwie - tutaj raczej pasowałoby określenie państwo na tacy.

 • Renata Kowalska
  Renata Kowalska

  Ten ksiądz niech powie na ambonie ze gwałcili dziecko!!! A nie bzdury gada

 • Renata Kowalska
  Renata Kowalska

  Gwałcili dzieci i są ukrywani a potem znowu są dopuszczani do pracy z dziećmi super!!! Żenada patologia🤮🤮🤮🤮👏

 • Renata Kowalska
  Renata Kowalska

  Kara więzienia i tyle... Anie zamiatane pod dywan bydlaki!!!!

 • Renata Kowalska
  Renata Kowalska

  I Ci zwyrodnialec są w kościele i uczą ludzi jak żyć 🤮🤮🤮prowadzą msze są blisko Boga a na zapleczu gwalca dzieci!!!! Jak para jest bez ślubu a ma dziecko to o normalnym chrzcie zapimnij bo to grzech!!!! Ale oni dzieci gwałcić latami to mogą to już nie grzech to pokusa!!!! Dlatego ja nie chodzę do kościoła w Boga wierzę i modle się do Niego i spowiadam a nie pedofilom!!!!! Kara śmierci!!!

 • Iza Sobota
  Iza Sobota

  Po co gadać z księdzem, lepiej mu spuścić solidny łomot za krzywdy doznane w dzieciństwie,oko za oko. Po cichu go obić i udawać że nic się nie stało...

 • Ewelina Ewelina
  Ewelina Ewelina

  Dlaczego Ci biedni ludzie ze zrytą psycha na całe życie muszą tak cierpieć?? Księża są tak podli i tak się potrafią zachowywać, że Szok!! Mam dość, jak widzę cierpienie tych biednych ludzi ale kocham filmy Sekielskich i oglądam ❗🙂👍

 • Maria Jasińska
  Maria Jasińska

  A kiedy będzie pan miał odwagę zrobić najważniejszy dokument dla współczesnych Polaków - dotyczący ojców założycieli TVN , źródeł finansowania tej ogromnej inwestycji i czy były to miliony wyprowadzane z FOZZ? Stacja ta(pierwotnie nawet bardziej niż sami politycy) wspierana przez obcy kapitał, ale i Gazeta Wyborcza, dziennikarze i celebryci tzw. resortowe dzieci, rozkręciła przemysł pogardy najpierw wobec Lecha Kaczyńskiego, później Jego brata i ich formacji .To ośmieszanie, poniżanie , szkalowanie Kaczyńskich, Macierewicza i innych miało na celu dyskredytację tych ludzi w oczach Polaków, by partie polityczne przez nich stworzone nigdy nie doszły do władzy. Rządy tych ludzi naruszyłyby potężne interesy, kręcenie lodów nie tylko na szpitalach, ale na wszystkich sektorach gospodarki. Wyprzedaż majątku narodowego miała przecież miejsce na niespotykaną skalę. co doprowadziło do ogromnego bezrobocia, masowej emigracji. Nasza transformacja znaczona jest szubienicami. Dziś nasze społeczeństwo jest tak podzielone , że stoimy niemal u progu wojny domowej.

  • Dom P
   Dom P

   wszyscy politycy zbiora niedlugo swoje plony..................zaplaca glowami

 • Cat-rin
  Cat-rin

  Diably 🤮

 • bouytt guyt
  bouytt guyt

  sie zgłasza na policje i prokurature!

 • Janko Bujnovsky
  Janko Bujnovsky

  same shit at Slovakia

 • Volenti non fit injuria
  Volenti non fit injuria

  Był perfekcyjny, bo robił to już nie pierwszy raz!

  • bouytt guyt
   bouytt guyt

   0 sprawiedliwości w tym kraju może za niedługo to się zmieni (oby)

 • Ela Ixsinska
  Ela Ixsinska

  Po co ta czcza dyskusja Trzeba wprowadzić rozdział państwa od kościoła i to jest jedyne lekarstwo na tych pasibrzuchów. Niech sobie chodzą na panienki. Ja od 10 roku życia mam poglądy ateistyczne ale trzeba było słuchać rodziców Jestem sobą od 13 roku życia chciałam dokonać apostazji ale kościół chce tyle kasy że nie było mnie na to stać a i tak zapewne moje dokumenty jako katoliczki nadal w księgach kościelnych by figurowały co wielu kolegów koleżanek nawet zdołało to sprawdzić Aż tak bystrzy to oni nie są Są tylko bardzo pewni siebie bo mają rząd za sobą. Kto pomoże mi dokonać apostazji która w dzisiejszych czasach jest nie do załatwienia ? Dlaczego ? Obalony by został mit iż Polska jest w 90 procentach krajem katolickim Wedla mojej wiedzy jak by było 50 procent katolików takich prawdziwych w Polsce to i tak moje obliczenia są zawyżone. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych

 • Miner A6
  Miner A6

  Astaghfirullah

 • Adria Anna
  Adria Anna

  Okropne

 • Vyt Autas
  Vyt Autas

  Congratulations to our Polish neighbours for having the courage to do this thing. It's time to finally touch the untouchables.

 • Dawid Dąbrowski
  Dawid Dąbrowski

  Dobry dokument, lecz i tak nadal wiele osób twierdzi że problmu nie ma!

 • Sve Dok
  Sve Dok

  Ďakujem autorom za zverejnenie neospravedlniteľných činov kňazov, ďakujem tým, čo našli v sebe silu o tom rozprávať a prosím tých, čo prechádzajú životom s rovnakým osudom, aby nemlčali. Takáto amorálna cirkev je pre slušných ľudí hrozbou, ktorú je potrebné zastaviť!!! Nie len v Poľsku.

 • Mateusz Str
  Mateusz Str

  szacunek

 • vip.kacper18
  vip.kacper18

  Jest dobre rozwiązanie aby nie dopuścić więcej do krzywdzenia dzieci czy kogokolwiek przez tych pseudo księży. Mówi się że aby zostać księdzem trzeba mieć powołanie więc można śmiało wprowadzić sterylizację taką aby nie byli w stanie odczuwać popędu seksualnego. Wtedy ich kapłaństwo odbywało by się z czystej wiary bo przecież dlaczego księża mieliby być temu przeciwni jak penis w kaplanstwie nie jest im potrzebny. Obawiam się tylko że wtedy nie byłoby powolan.

 • Edyta Posnik
  Edyta Posnik

  I żaden klecha nie poazedł za to siedzieć

 • czarkowsky
  czarkowsky

  Pedofilia powinna być bezwzględnie karana, tylko że jeśli popiera się swobodę seksualną, którą otwarcie, publicznie popierają autorzy filmu, to właśnie popierają takie zboczenia. I po drugie, jeśli ojciec tych chłopaków wiedział o skłonnościach księdza, to znaczy, że dał ciche przyzwolenie na to co się wydarzyło.

  • tgstudio85
   tgstudio85

   Możesz przedstawić wypowiedz Siekielskiego, gdzie mówi iż popiera swobodę seksualną?

 • Natalia Ushkalova
  Natalia Ushkalova

  Dzięki za pracę! Czy będą napisy w języku rosyjskim?

 • KGK83 KGK83
  KGK83 KGK83

  Wlasnie w taki sposob kosciol sam sie unicestwia

 • Radosław wiks
  Radosław wiks

  Polecam materiał Wojciecha Sumlinskiego pt.Tabu. O czym nie mówi Tomasz Sekielski.bardzo ciekawy,w skrócie sp.ksiadz Jankowski miał romans z człowiekiem który jest bardzo daleko od kościoła katolickiego, natomiast jest bardzo bliski z człowiekiem który sympatyzuje Tomasz sekielskim. Jest to wiedza majora Budzynskiego.Autorzy przekazali tą wiedzę sekielskim i chcą rozwinąć temat dalej ale do tej pory cisza....o czym to świadczy???

  • Radosław wiks
   Radosław wiks

   @Tantum Quantum jesteś lemingiem

  • Tantum Quantum
   Tantum Quantum

   O braku zaufania do panów Sumlinskiego i Budzyńskiego?

 • Los leseros 0007
  Los leseros 0007

  Mam zamiar wziąść ślub kościelny.Czy jest sens? Mam wątpliwości.Wiem że nie kazdy ksiądz to pedofil,ale zaczynam nienawidzieć instytucji kk.W Boga wierzę. Co myślicie?

  • tgstudio85
   tgstudio85

   Daj sobie spokój. Wiara w bóstwa nic nie daje. Jeżeli by być dobrym i pomagać bliźnim potrzebujesz wiary w to iż czeka cię po śmierci nagroda, i boisz się kary w postaci piekła to wcale nie jesteś dobry, tylko udajesz takiego.

 • Arn Markus Gorliwość o Dom Twój Panie rozpala mnie
  Arn Markus Gorliwość o Dom Twój Panie rozpala mnie

  Przed laty, gdy pisałem do Nuncjatury Apostolskiej w Polsce, później do Konsylium Papieskiego w Rzymie, z zapytaniem odnośnie wątpliwości, co do przebiegu jednej z formacji religijnych w diecezji, której dotyczy materiał, nikt nie ruszył nawet przysłowiowego tyłka, ani nie kiwnął nawet palcem, aby się zainteresować, co się dzieje. Jakiś czas później, gdy powiesił się jeden z alumnów w seminarium duchownym, kapituła diecezji była tak obrotną, że prokuratura umorzyła postępowanie, najprawdopodobniej na etapie sprawdzającego, bez wszczynania czynności dochodzeniowych nawet (nie drążyłem tematu bardziej, więc dokładnie nie wiem). Przy czym z denata zrobiono wiariata (czytaj: standardowa procedura w Kościele w niewygodnych przypadkach). Ktoś w końcu uchylił rąbka prawdy, nie tylko o kaliskiej diecezji. Bardzo dziękujemy za ten materiał, i za Waszą pracę. Bóg zapłać!

 • jakub Gwiżdż
  jakub Gwiżdż

  0 sprawiedliwości w tym kraju może za niedługo to się zmieni (oby)

  • Aga Hwr
   Aga Hwr

   @soiung toiue wolę pieklo w takim wypadku. Gdyby oczywiście istniało, co jest wielce nieprawdopodobne

  • colly
   colly

   soiung toiue XD?

  • soiung toiue
   soiung toiue

   ten ksiadz pojdzie do nieba a w wy wszyscy lewacy i krytykujacy do piekla Amen

 • Borys Szafrankowski
  Borys Szafrankowski

  Mają odwagę żeby o tym przed kamerami rozmawiać

 • Dwight Threepersons
  Dwight Threepersons

  Gentlemen, I want to thank you and your team for telling this story to the world. Here in America, this is an endemic problem that is just as intransigent as in Poland. Keep up the good work.

  • Aga Hwr
   Aga Hwr

   @soiung toiue widać masz w tym doświadczenie, często bywasz?

  • soiung toiue
   soiung toiue

   ale po co chodzita do ksiezy? wiadomo ze dlatego ze was swedzi.

 • goha pimpek28
  goha pimpek28

  CO TO ZNACZY ???///SPRAWA PRZEDAWNIŁA SIĘ/// I WŁAŚNIE TU JEST CAŁY DRAMAT!!!!!!!!!!!.

 • Pauldom D
  Pauldom D

  Myślę, że jeszcze sporo czasu musi upłynąć, może dwa pokolenie aby coś się zmieniło. Mentalność większości Polaków jest staroświecka, nadal wierzą w zabobony, Myślą że jak coś złego powiedzą na księdza to spotka ich kara boska.

 • Dezyderiusz Bzita
  Dezyderiusz Bzita

  Starsze chłopak jak można oskarżać księdza

  • Aga Hwr
   Aga Hwr

   A dlaczego nie można? Skro zawinił, niech odpowiada zgodnie z prawem

 • Marcin S
  Marcin S

  mnie to ta siostra z tą reakcją rozwaliła DRAMAT

 • Magda Namietna
  Magda Namietna

  Czarna mafia rzadzi tym światem razem z politykami

  • tgstudio85
   tgstudio85

   Ich rządy chylą się ku końcowi. To nie czasy Średniowiecza, gdzie Kler miał praktycznie nieograniczoną władzę.

 • Magda Namietna
  Magda Namietna

  To już nie jest ksiądz a przestępca , zwyrol Zabrać sutanne i do pierdla wspwieźniowe się nim dokladnie zajmą A tak wgl wiadomo czarna mafia rzadzi tym ś

  • Magda Namietna
   Magda Namietna

   Tak uważają się nie wiadomo za kogo a to wilki w ludzkiej skórze

  • tgstudio85
   tgstudio85

   To jak najbardziej ksiądz-przestępca, nie rozdzielaj tego. Księża zrobili z siebie półbogów, dlatego tyle lat nigdy nie wyszły na jaw ich zboczenia, bo ludzie się bali.

 • Paulina Ma
  Paulina Ma

  Jest mi cholernie smutno, ze nie ma sprawiedliwosci wobec ofiar... a Hajdasz to taka łajza... mam nadzieje,ze w kolejnym wcieleniu...przyjdzie sprawiedliwosc...

 • Rock girl
  Rock girl

  Dlaczego księża się tłumaczą że to są skłonności homoseksualne. Nie są, to są skłonności pedofilów. Dlaczego Ci ludzie nie lądują za kratkami z wyrokim dożywocia?

  • tgstudio85
   tgstudio85

   Dlaczego? Proste, bo chcą zgonić winę na inną grupę, by nikt nie kojarzył Kościoła z siedliskiem pedofilii jakim jest.

 • Kyelie Rogers
  Kyelie Rogers

  Kocham dzieci

 • IBIBIBI BIBI
  IBIBIBI BIBI

  Dziekuję w imieniu mojej rodziny za ten film, brawo, kawał dobrej i cięzkiej pracy!!!!!

  • Rock girl
   Rock girl

   Odzierz ochronna - sutanna.

 • Pop Mouse
  Pop Mouse

  No noo.... widzę, że byłe "gwiazdy tefałenu" zaczęły się zajmować zbiórkami i ogólnie żebraniem na sieci. Widać wreszcie się ogarnęli jakie trendy kasę przynoszą. Swoją drogą każdy kto GDZIEKOLWIEK wpłaca choć złamany grosz widząc te żenujące texty o darowiznach i błaganiach wpłat na już momentalnie i bezczelnie podawany nr konta bankowego jest najpewniej wart przysłowia "wart Pac pałaca...". Siedem milionów odsłon a ci o PLN'y błagają... Zróbcie sobie target i widzów z czasem. Ad sensa ogarnijcie jak każdy startujący na YT i podpisujcie sobie korzystne programy partnerskie a nie od razu do żebrania przechodzicie. Albo zacznijcie mniej żreć (to dopiero będą realne oszczędności). Jak już tak się wczuwacie w to "dziennikarstwo śledcze" to następnym sugerowanym krokiem powinno być właśnie rozpracowywanie całych przestępczych sieci już niemal zajmujących się właśnie głównie "wyłudzaniem na You Tube". Zapewniam, że są to często gigantyczne pieniądze i co weselsze - w ten specyficzny sposób dzielone, nazywane i wpłacane praktycznie omijają wszystkie skarbówki. Więc niejako każdy Kowalski z dobrego serca chcąc pomagać takim nierobom strzela sobie nijako w stopę... przez udo. Powodzenia w nowych formach "dziennikarstwa" jak widać łączonym już bez ogródek zbieractwem na tacę (tu wam się kler podoba... co nie?). Na całość poświęciłem z zegarkiem w ręku 20 sekund... Nie potrafię sobie nijak wytłumaczyć, dlaczego materiał (nota bene okrutnie nudny), którym powinny się zajmować powiedzmy głównie strony śledcze miałby mi wyrwać z życia aż godzinę czasu?....

 • Jerzy Bogdanowicz
  Jerzy Bogdanowicz

  Wiara to nie ksiądz ani biskup. Wiarę trzeba mieć w sobie. Przypomni ie to sobie na łożu śmierci jacy z was krzykacze ateiści. Pedofil to pedofil a jego miejsce jest w więzieniu.

  • Aga Hwr
   Aga Hwr

   Nie wiem, skąd to założenie, ze cos ateistom ma się przypomniec na łożu śmierci. Wiara w co? W ktorego boga. Moze wyjasnij

  • tgstudio85
   tgstudio85

   @Kyelie Rogers Chyba się zaciąłeś, może weź leki.

  • Kyelie Rogers
   Kyelie Rogers

   Kocham dzieci

 • Dorota Łuczak
  Dorota Łuczak

  To jest fakt . Chialabym wiedziec jako dorosla osoba gdzie jest Sliwinski. On gwalcil bedadz ksiedzem dzieci

 • Wierzbit Wierzbit
  Wierzbit Wierzbit

  Szkoda, że tak świetna praca została przez władzę przykryta innym filmem dokumentalnym... Tylko, że malowaniem muchy nie oszukasz....

 • Kolo Esta
  Kolo Esta

  ale po co chodzita do ksiezy? wiadomo ze dlatego ze was swedzi.

 • Kolo Esta
  Kolo Esta

  ten ksiadz pojdzie do nieba a w wy wszyscy lewacy i krytykujacy do piekla Amen

  • Dom P
   Dom P

   Ave Satanas

 • Beata Gogl
  Beata Gogl

  Złe tłumaczenie na niemiecki,np powinno być spenden zamiast sammlung ,i pare innych błędów, jest tez napisane ,ze są napisy po niemiecku,nie ma,są po polsku,chciałabym pokazać ten film moim znajomym Austriakom

 • Aniqaaa k
  Aniqaaa k

  Chłopaki jesteście wielcy! Podziwiam Was za odwagę i oby tych skurwys... Dopadła sprawiedliwość!! Chory kraj, żeby chronić katów a nie ofiary 😪😪😪

  • tgstudio85
   tgstudio85

   W wielu krajach było to samo, tylko inne nacje potrafiły postawić tę sektę do pionu, my niestety jesteśmy zbyt strachliwi.

 • Marta Kakak
  Marta Kakak

  Mysle ze wszedzie jest taki Sam Problem.... Nie moglo by byc kurw... Jak w Ameryce... Ksiadz na zone dzieciaki i lap w obce Majtki by nie pchal... Jest przeciez wystarczajaco Burdeli.... Niech Tam Ida sie pieprzyc..

  • tgstudio85
   tgstudio85

   W innych krajach KK płaci milionowe odszkodowania ofiarom pedofilów w sutannach. U nas niestety Kościół ma za dużą władzę daną im przez nas samych.

 • M VanM
  M VanM

  Chlopaki duzo zdrowia i sily a na koniec naszej drogi pujdziemy scieżką usypaną z czaszek ksieży na sąd ostateczny

 • K W
  K W

  Yo the title was in English then when I entered it changed to polish whhaaat

  • K W
   K W

   @Kyelie Rogers I am trying lo learn polish. It is really hard hahaha, but thanks for the encouragement

  • Kyelie Rogers
   Kyelie Rogers

   Learn polish or use app translate and don't be lazy. It's not difficult.

  • Vero Liberigas
   Vero Liberigas

   If you live in Poland, it might automatically switch to Polish but you can change youtube language settings back. And to change the subtitles language it's in the movie settings (bottom right corner).

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  żeby się rozeszło po kościach. Żadne przeprosiny nie zrekompensują cierpienia dorosłych już dzieci.....

 • BBR ap
  BBR ap

  Ja bym tego srajdasza ukarał ,oj mocno.

 • Mr. T
  Mr. T

  Te Dislike'i dają chyba księża lub fanatycy katolizmu 🤦‍♂️

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   ukarany, sam piorę skarpety.

 • Szymon Gagalski
  Szymon Gagalski

  Odzierz ochronna - sutanna.

 • M. Hermann
  M. Hermann

  Łączenie homoseksualizmu z pedofilią jest trochę upośledzone

 • Agnes Rousen
  Agnes Rousen

  Nie moge tego ogladac on do niego prosze ksiedza z panem bogiem...

 • Riv En
  Riv En

  Co za głupi naród. Kim są niby ci księża? Zwykle chłopy, którzy nie mają nic innego do roboty jak wciskać ludziom kit. Na szczęście młode pokolenie jest inne. Skończy się niedługo przepych i bogactwo kleru. Ksiądz od razu po zgłoszeniu powinien być zawijany przez czarnych i do paki. Co za instytucja, ale ich ludzie rozpieścili. Kiedy się skończy gadanie że bez kościoła nie byłoby Polski? Dla przypomnienia, kościół katolicki i papież w pełni popierali rozbiory polski a podczas insurekcji kosciuszkowiej księży zdrajców na lejcach od konia wieszali, a teraz księżulka nie wolno tknąć. Poszliśmy nie w tę stronę...

 • Vera Gutauskiene
  Vera Gutauskiene

  Spasibo vam za takoi film!!!! Spasibo za zestokiu pravdu!!!! Da už ta kova pravda!!! Zalko rebiat!!! Vsem na etom svete hocitsa veret v kavoto, v cevoto. No istina drugaia. Vsem zelaju sili, zdarovie 🤗🤗🤗

 • Łucja Jaksz Alves
  Łucja Jaksz Alves

  Właśnie przeczytałam książkę, która opisuje prawdziwą historię molestowania w Kościele. Była napisana już jakiś czas temu, a teraz powinna przeżywać swój renesans, bo temat wrócił ze zdwojoną siłą. Zawiera ona szokujące informacje o tym, jak działa system wzajemnej ochrony wśród księży. Czytając ją byłam oburzona i nie ukrywam, że brało mnie obrzydzenie do tej instytucji. Ksiądz, który był w dzieciństwie molestowany przez swojego proboszcza latami starał się uzyskać od Kościoła rekompensatę, zadośćuczynienie czy choćby zwykłe przepraszam. W bezczelny sposób ignorowany przez władze Kościoła, popadający w coraz głębsze problemy i zaburzenia emocjonalne walczył tak długo... aż nie uzyskał NIC. Tak mocno Kościół zaprzeczał i ignorował jego skargi i doniesienia doprowadzają go niemal do paranoi. W końcu odbył terapię, zostawił instytucję i teraz jest WOLNYM CZŁOWIEKIEM. Bardzo polecam! Książka zasługuje na uwagę, jest mocna i bardzo, bardzo prawdziwa. Żadnego lania wody, sama prawda. Tytuł książki to "Pod skorupą milczenia", autor Lesław Juszczyszyn

 • plantatorka
  plantatorka

  dobra robota

 • Anonimowy
  Anonimowy

  Takich jak oni to powiesić za jaja...

 • reevoreev
  reevoreev

  życzę sobie i całej ludzkości żeby ta czarna zaraza ale też i inne religie zniknęły z tej planety. ludzie mają dosyć swoich problemów, a te złamasy nie dość że wyciągają od ludzi pieniądze to jeszcze niszczą ich psychikę na całe życie.

 • Michał Nowak
  Michał Nowak

  Będąc pedofilem najlepsze co możesz zrobić to zostać księdzem - gwałcisz bezkarnie ile chcesz, żyjesz na koszt państwa (czyli de facto mój i twój), o przyszłość martwić się nie musisz... "Swoi" będą Cię chronić żeby nie było skandalu, politycy będą cię chronić, żeby nie stracić poparcia kleru i głosów w wyborach... Normalnie pedofilskie El Dorado.

 • Polak mały
  Polak mały

  A o celebrytach, artystach, celebrytodziennikarzach, prawnikach, przedsiębiorcach z showbiznesu - środowiskach a największym nasyceniu sexdewiantami i skrzywdzonych przez nich dziaciakach kiedy? Kiedy powstanie taki film (jako uzupełnienie do zrealizowanych, antyklerykalnych - po linii mainstreamu - filmów) z konkretnymi nazwiskami, zapisanymi w wiadomym prokuraturze zeszycie, mimo zagrożeń ze strony mainstreamu z dyspozycyjnymi jego właścicielom sądami będzie można mówić o niezależności i nawet obiektywizmie autorów.

  • Iza KK
   Iza KK

   Mainstream według małego Polaka to wszystko co niezgodne z linią Watykanu? Dziwne przeniesienie pojęcia z pop kultury na grunt pedofilii księżowskiej.

  • Tantum Quantum
   Tantum Quantum

   A ofiarom księży Pan współczuje chociaż?

 • Rasta Pau Yoga Fun
  Rasta Pau Yoga Fun

  Bol, smutek, przykrosc, niedowierzenie... Nie rozumiem, jak mozna krzywidzic dziecko. Jak ta mafia koscielna moze bronic zwyrodnialcow, ktorzy krzywdza dzieci. No cos mi sie robi :(

 • jan kapusta
  jan kapusta

  Czemu nikt nie powie ilu jest pedofilii wśród homoseksualistów... może ok 20% ogromna nadreprezentatywność. Czemu nikt nie nakręci o tym filmu!!! Tylko wszędzie ta lewacka propaganda z LGBT!!!

Kolejny